מנעולן בתל אביב

קניתם או שכרתם דירה בתל אביב? רגע לפני שאתם מעבירים את רכושכם אל הנכס, כדאי ומומלץ שתחליפו את המנעולים של הדירה. אתם לעולם לא תדעו מי התגורר בדירה לפניכם ויתכן שהעתק למפתח עדין נמצא ברשותם. התקשרו והזמינו את מנעולן בתל אביב, על מנת להבטיח את בטחונכם האישי. כאשר מדובר בדירה חדשה שרק נבנתה או בדירה ישנה שעברה שיפוץ, חשוב לדעת שהעתק של המפתח היה בידהם של בעלי מקצוע שונים ויתכן לאחד מהם יש עדין את העותק של המפתח, כך שגם אם מדובר בדלת חדשה חשוב החלפת המנעול היא בגדר חובה!.

בשביל השקט הנפשי והבטחון האישי שלכם
התקשרו עכשיו 054-8374474

המפתח נשבר במנעול? המפתח לא מסתובב?

לא פעם קורה שהמנעול לא עובד בדיוק שאנחנו ממהרים לצאת. תקלות מסוג זה מאוד נפוצות וניתנות לתיקון מהיר וזול . מנעולן בתל אביב יגיע לביתכם מיד ויתקן את הבעיה.

נטרקה הדלת? ננעלתם מחוץ לבית?

התקשרו למנעולן בתל אביב שיפתח לכם את הדלת ללא פגיעה במנגנון וצילנדר של הדלת. לא פעם אני מגיע לדירה שנעשה ניסיון של הדייר לפרוץ את הדלת, כדי לא לשלם את שכר הטרחה של מנעולן בתל אביב, אך בפועל הנזק שנגרם לדלת הוא גדול יותר ממחיר הפריצה עצמה. כמו כן ישנם מקרים בהם לקוחות מנסים לטפס אל חלון הבית, על מנת להכנס לדירה. מעשה מסוג זה במרבית המקרים נגמר באסון גדול יותר. מנעולן ההולנדי, יתן לכם מחיר נוח ושווה לכל כיס וכמובן ללא פגיעה בנכס כלל.

ננעלתם מחוץ לרכב? השארתם את המפתח בתוך הרכב? בתא המטען?

אין סיבה להכנס ללחץ ובטח לא לנסות לפרוץ את הדלת בעצמכן שכן ככל שהרכב משוכלל וחדש יש מערכת חיווט המותקנת בדלת של הרכב. נזק שכזה עלול ליצור נזק כפול ממחיר שכר הטרחה של מנעולן בתל אביב. המנעולן ההולנדי הוא פורץ רכב מקצוען עם ידע נרחב על כל מנגנוני הנעילה של רכבים מדגמים שונים ויודע איך לפרוץ את הרכב ללא פגיעה במנגנונים העדינים של הרכב. חשוב מאוד לזכור מנעולן בתל אביב אשר אינו בעל ידע וניסיון עלול לעשות נזקים גדולים יותר שיעלו הרבה יותר. לעיתים הנזקים עומדים על אלפי שקלים.

הכספת לא נפתחת? נשבר המפתח של הכספת בתוך המנעול? שכחתם את הקוד של הכספת?

כאשר נתקלתם בקשיים לפתוח את הכספת, חשוב ומומלץ להתקשר למנעולן בתל אביב המתמחה בפריצת כספות. כספות, לא משנה מאיזה סוג בנוית במערכת נעילה מורכבת. זו לא חוכמה לפרוץ כספת בכלים אגרסיבים ולהרוס אותה קליל. המקצועיות של מנעולן בתל אביב נמדדת כאשר הוא מצליח לפרוץ את הכספת ללא נזק תפעולי וללא נזק אסתתטי .המנעולן ההולנדי בעל ניסיון רב בכספות מכל סוגי התקנים הבינל' יתן לכם את השירות המקצועי ביותר והשווה לכל כיס.

ילדכם ננעל מחוץ לרכב?

חשוב מאוד לא לנפץ את השמשה או לנסות כל אקטים ונדלים שכאלה. ברוב המקרים אקט מסוג זה עלול לגרום נזק רב יותר לפעוט. התקשרו למנעולן בתל אביב ואני מיד בדרך אליכם!.

© 2016 המנעולן ההולנדי. All Rights Reserved.