איך בוחרים מנעולן?

כיום תחום המנעולנות הוא תחום בו קיים היצע רב, אתם כלקוחות לא תמיד יודעים להעריך האם העבודה שנעשתה בביתכן עלי ידי המנעולן שהוזמן הנה טובה ואמינה.

עבודתו של מנעולן

מנעולן מקצועי ומנוסה ידע לא רק לפרוץ דלתות, מנעולים, כספות וצילנדרים, אלא גם להתקין מנעולים חדשים או לתקן מנעולים קיימים שהתקלקלו. אחד משירותיו של מנעולן מקצועי הוא ייעוץ מקיף הנסמך על ביקור בחלל הבית או העסק שלכם והמלצה מקצועית על סוגי וכמות המנעולים האידיאליים שיספקו לכם את ההגנה המירבית. אם מצאתם מנעולן מקצועי הרי שהוא אמור להתמקצע בכל התחומים הללו.

התקנה של מנעולים בבית או בעסק למראית עין נראת עסק פשוט, אך למעשה היא פעולה שאמורה לספק לנו את ההגנה והבטחון, פרטיות והשקט הנפשי. מסיבה זו רצוי לבחור בקפידה מנעולן מקצועי ואמין עם ניסיון ולבצע בדיקה ראשונית בנוגע להכשרה המקצועית אשר עבר בתחום ואת קיומה של תעודה המאשרת לו לעסוק בתחום. כדאי לבדוק אם המנעולן עובד באישור של המשטרה, אישור הניתן בעדר רישום פלילי, כמובן תמיד מומלץ לשמוע המלצות מלקוחות.

אני ממליץ לא להתפתות למנעולנים המציעים מחירים זולים מדי, משום שמנעולן חובבן בסוף יכול להסתכם בנזקים שיעלו על סכום התקלה הראשונית. מעבר לכך עבודה לא אמינה יכולה להפוך את רכושכם כקל לפריצה, ובכך לאבד את רכושכם ואת תחושת הבטחון.

אם כן, כיצד נדע לבחור מנעולן מקצועי?

הזמנתם את המנעולן אליכם הביתה על מנת לפרוץ מנעול והמנעולן לא ביקש שום הוכחה שאתם הבעלים החוקיים של הנכס, זהו סימן אזהרה עבורכם, כי מדובר במנעולן לא אמין ולא מקצועי.

מנעולן מסכים לפרוץ את הדלת גם ללא נוכחותכם במקום. מנעולן מקצועי יעדיף לעבוד על המנעול בביתכם ובנוכוחתכם, גם אם לא דרש זאת ממכם תמיד כדאי וחשוב להיות נוכחים בעת עבודותו. אל תסמכו על האינטואיציה שלכם תמיד חשוב לבקש תעודות ואישורים המעידים על הסמכתו המקצועית.

מנעולן מקצועי ואיכותי תמיד יידע לזהות את הבעיה ואת פתרונה עוד בטרם התחיל במלאכתו, וכשיתחיל לעבוד, הרי שהעבודה תהיה זריזה, קלה ונקיה.

מנעולן מקצועי יתן לכם את הצעת המחיר לתיקון התקלה, טרם התחלת העבודה.

אזורי שרות: מנעולן בראש העין
[fbcomments]

© 2016 המנעולן ההולנדי. All Rights Reserved.