פורץ מנעולים

המנעולן ההולנדי

אמינות, יושר ומקצועיות היא עבודתנו כפורצי מנעולים. לעיתים אנו הראשונים להגיע לאחר פריצה לנכס. מצב זה דורש מידת רגישות ומקצועיות על מנת להחזיר את תחושת הבטחון. המנעולן ההולנדי הנו בעל תעודה מקצועית, תעודת יושר וניסיון עשיר ומידת הרגישות הנדרשת על מנת להחזיר את תחושת הבטחון והשקט הנפשי.

מתי נתקשר לפורץ מנעולים?

פורץ מנעולים נדרש, כאשר אנחנו לא מסוגלים להכנס או לצאת מהרכב או מהבית או העסק כתוצאה מאובדן מפתח, מנגנון תקול. למעשה, עבודתו היא שמירה על ההגנה שלנו. כל פורץ מקצועי לא יסתפק רק בפריצת מנעולים, אלא גם ידאג לייעץ ולהתקין עבורכם את מנגנוני אבטחה המתאימים לצרכינו האישיים ואת המוצרים החדשניים ביותר בשוק. המנעולן ההולנדי שם דגש על פריצה ללא גרימת נזק לרכוש תוך שימוש בכלים המקצועיים ביותר.

כיצד מתבצעת עבודתו של פורץ מנעולים?

ברגע האמת בו הזעקתם את המנעולן ההולנדי לביתכם אנו נבצע אבחון ראשוני של הבעיה .הצעת מחיר ללקוח במקום ביצוע העבודה, טרם נעשתה העבודה והצעת שלל דגמים המתאימים לצורכי הלקוח. לאחר אישור הלקוח העבודה תתבצע לשביעות רצון הלקוח. הרי שהעבודה תסתיים במהרה ואתם תוכלו לנשום לרווחה. התקן האירופאי, אליו אנו מחוייבים, מבטיח את הבטחון המקסימלי במוצרינו ואת האחריות היצרן במוצרים שנבחרו.

למה חשוב לבחור פורץ מנעולים מקצועי?

פורץ מנעולים חובבן או עבריין חס וחלילה מנעולן שלא עבר הכשרה, עלול לגרום נזק למנעול או לדלת במקרה הטוב או לסכן את בטחונכם במקרה הגרוע ביותר. מהסיבה הזו בדיוק עבודה של פורץ מחייבת אישורים רישמיים של משטרת ישראל, המחייבים היעדר רישום פלילי, תעודת הסמכה וקבלת תעודת יושר מהמשטרה. בנוסף לכך פורץ מנעולים חייב להיות איכותי ולהבטיח כי פריצת המנעולים לא תסכן את ביטחונכם, ולא תגרום נזק שאיננו הכרחי לרכושכם. המנעולן ההולנדי מחזיק בידו תעודת מנעולן מקצועי המוכיח כי בידו כל האישורים הדרושים המעידים על כך וחבר במועדון "מנעולן מקצועי."

[fbcomments]

© 2016 המנעולן ההולנדי. All Rights Reserved.