פורץ דלתות – תשאירו את זה למומחים

זה קורה ברגעים הכי פחות נוחים, ותופס אותנו לא מוכנים: הדלת של הבית או הרכב נטרקה ואין לנו איך להכנס, אם בגלל שאיבדנו או שכחנו את המפתח. לעיתים מדובר בבית או ברכב שננעל כאשר בתוכו תינוק שזה מקרה מלחיץ ולא נעים, עד סכנת חיים. אם כך רק פורץ דלתות מקצועי יעניק לכם את השירות המקצועי האישי הדרוש על מנת להחזיר את הבטחון חזרה לחייכם.

מי רשאי לבצע פריצת מנעולים ודלתות?

ביצוע של פריצת דלתות רצוי שתתקיים בידי איש מקצוע אמין, אשר מסוגל לבצע פריצת דלתות תחת לחץ של זמן ובצורה מהירה, במינימום סכנות ומינימום תקלות לדלת, למשקוף ולקירות. פורץ דלתות חייב להכיר את מנגנוני הבטיחות השונים, את סוגי החומרים השונים, הסורגים, מערכת האזעקה וכך הלאה. בנוסף עליו לעבוד תחת אישורים של המשטרה ובמסגרת הסמכה מסודרת, ועליו להראות לכם תעודות המוכיחות זאת באם תבקשו ממנו.

למה לא כדאי לבצע פריצת דלתות ומנעולים באופן עצמאי?

מתוך מצב מצוקה וחוסר אונים נוצר הפיתוי לבצע פריצת דלתות באופן עצמאי, כדי להציל אדם שננעל בתוך הבית או הרכב ומצוי בסכנה. כאשר תנסו לבצע את פעולת פריצת הדלת בעצמכם אתם עלולים ובזבז זמן יקר בשל חוסר מיומנות, העדר מכשור מתאים וידע בנושא. אף לגרום לנזקים בלתי הפיכים לדלת, למנעול ולמנגנון, למשקוף ולקירות. הזמנת איש מקצוע מיומן, שיבצע את פריצת הדלת והמנעולים במהירות רבה תוך גרימת מינימום נזק לנכס. וכמובן השבת הנכס למצבו הקודם.

איך מתבצעת פריצת דלת?

במקרה חירום, שבן מוזעק פורץ דלתות עליו לאבחן, תחת לחץ, באילו מערכות מדובר ולאחר מכן להתאים את סוג הפריצה ואת המכשור המתאים לעבודה. ישנו הבדל משמעותי בין פריצת דלתות לרכב לבין של כלי רכב, למעשה מדובר בטכנולוגיה שונה וכלי עבודה שונים. המנעולן מאבחן אם מדובר במנעולים פשוטים על בסיס פינים, או שמא מדובר במנעולים מתקדמים יותר, הדורשים פריצת דלתות באמצעות ציוד מורכב. מנעולן מיומן יבצע פריצת דלתות בזריזות רבה. עבדותו של מנעולן כמובן שאינה מסתיימת עם פריצת דלתות ויהיה עליו להתקין עבורכם מנגנון אבטחה אחר, זמני או קבוע, בהתאם לצרכי הלקוח, לתקציב ולתנאי השטח של דלת הכניסה.

© 2016 המנעולן ההולנדי. All Rights Reserved.