פורץ רכב

פורץ רכב 24/7 מהיר אמין וללא נזק לרכב:

אבד המפתח של הרכב? ננעלת מחוץ לרכב?

אין רגע מלחיץ יותר מרגע שנתקעת מחוץ לרכב ללא מפתחות וללא מפתח נוסף, המפתח התעקם או נשבר במנעול ונותרתם חסרי אונים. אלו הם המיקרים הקלים, ישנם מקרים חמורים יותר מקרים בהם ננעלתם מחוץ לרכב בזמן שהילד נשאר בתוך הרכב. ברגעים אלו חשוב וכדאי שפורץ הרכב יגיע מיד לעזרתך ויתן מענה מהיר למצוקה זו.

עד רגע הפריצה המחשבה העיקרית היא החילוץ, שאלת המיומנות והמיקצועיות נמדדת לאחר ביצוע העבודה, כאשר נתקלים בתקלות במערכת החיווט של הרכב. אם כן אני ממליץ לכם לשים בראש מעייניכם את נושא המקצועיות, שכן חילוץ פשוט יכול לגרור עימו נזקים גדולים יותר.

פורץ רכב מקצועי מחוייב בידע מקיף של מערכות הרכב ועל צורת מנגנוני האבטחה הקיימים בכל סוגי הרכבים. כאשר אתם מזמינים את שירותיו של פורץ רכב מקצועי אתם למעשה מגנים על רכושכם על אף המצב המצער שנקלעתם אליו. פורץ רכבים מקצועי יזהה במהירות רבה את סוג המערכת האלקטרונית של קידוד הרכב, מערכת השבתת המנוע הקשורות להזרקת הדלק ובין מערכות שונים, אשר למעשה הם מנגנוני הנעילה האוטומטים של הרכב.

פורץ רכב מבצע את עבודתו בתנאי שטח מסובכים ולא נוחים הנותן לחסדיהם של מזג האוויר ושעת החילוץ. אם כן מנעולן פורץ רכב מיומן יבצע את עבודתו במהירות ובמקצועיות רבה על אף קשים אלו ויחזיר אלינו את הרכב ללא נזק.

חילוץ תינוק/ילד מרכב נעול

סיטואציה של ילד שנלכד בתוך הרכב היא תופעה שכולנו שמענו עליה או מפחדים ממנה. במקרים רבים קיימת סכנה ממשית של היעדר חמצן ושהייה ממשוכת בטמפרטורות גבוהות ונמוכות כאחד.

למרות זאת אסור לוותר על שירותי פריצה ובלהט של רגע לפרוץ את הרכב בעצמכם. על אף הקושי והחשש לחיי הפעוט אסור לנפץ את השמשה של הרכב, ניפוץ השמשה עלולה לפגוע בעצמכם ובאדם שבתוך הרכב. פורץ רכב מקצועי, יבצע את פעולת הפריצה במהירות רבה ללא כל נזק לילד או לרכב , לכן חשוב להתאזר בסבלנות ולא לסכן את יקירכם.

[fbcomments]

© 2016 המנעולן ההולנדי. All Rights Reserved.