4 מנעולים שלא ניתן לפרוץ

פריצת מנעולים זה שילוב של מדע ואומנות. לוקח זמן רב לרכוש מיומנות זו והיא מהולה גם בנסיונות כושלים. על מנת למצוא את "המנעולים שלא ניתן לפרוץ" יש לחפש אחר המנעול הנדיר ביותר פינים, ,תעלות והאופן שבו חודר המפתח אל המנעול, יכולים ליצר אבטחה מורכבת, אבל לעולם לא תמנע את פריצה. כיום בעידן הטכנולוגי, קשה למצוא מנעול שחולשתו לא נחשפה בפומבי, בפרט בעידן תקשורת ההמונים.אם כך, מציאת מנעול בלתי פריץ הנה בגדר מוצר נדיר

להלן 4 מנעולים נדירים:

AVVA Air Key

AVVA Air Keyair

מנעול AIR KEY הוא צילנדר באיכות גבוהה עם מנגנון הגנה אל קדח וניצרה מסתובבת המונעת פריצה שקטה. כמו כן מערכת הניהול אינה מחובר לחשמל ואינה ניתנת לניתוק באמצעות הפסקת חשמל, אלא פועלת באמצעות סוללות. למעשה פתיחה וסגירה של המנעול נעשת על ידי מתן אישור פתיחה באמצעות אפליקציה. כמו כן המערכת שומרת את המידע על 10000הכניסות האחרונות לבית המגורים/העסק.

HYT Chain Key

HYT Chain Key

מנעול נדיר בעל צורה יחודית,המוגדר כפטנט. המפתח עשוי מעין שרשרת רכה הנעה בעת תזוזה. האופן בו היא חודרת למנעול מותירה את מבנה הצילנדר כתעלומה בלתי פתירה, בקרב פורץ מנעולים והמקצוען ביותר. עלות השכפול של מפתח שכזה היא כל כך יקרה. כך שמוצר זה פופלרי בקרב אספנים.

Shi-he Chi-me U-lock

Shi-he Chi-me U-lock

רק בהסתכלות פשוטה במנעול זה בכדי להבין שמדובר במפתח ומנעול שאין שני לו בעולם. המפתח ומבנה המנעול הן בגדר תעלומה. פורץ מנעולים והמקצוען ביותר לא יצליח לנתרלו באמצעות פריצה שקטה.

EVVA MCS

EVVA MCS

המנעול EVVA MCS והמפתח תחת פטנט רשום. הגלגלים המגנטים מנותקים מתעלת המפתח ולכן אינם ניתנים לתימרון ולחבלה.למעשה לכל מגנט, על גבי המפתח, יש קוד תנועה שונה, כך שמרכבותו אינה מאפשרת פריצה שקטה. את המפתח ניתן לשכפל רק המפעל בווינה. חברות בעלות מנגנון אבטחה מיוחד בוחרת בשימוש במנעול זה.

לסיכום:

פורץ מנעולים מקצועי, תמיד יתן ללקוחותיו את המידע המהימן והיעיל ביותר עבור צרכי הלקוח. רמות האבטחה משתנות מלקוח ללקוח והתקציב המוקצה להם גם הוא משתנה. ליעוץ מקצועי התקשרו 0548374474

,

© 2016 המנעולן ההולנדי. All Rights Reserved.