המנעולן ההולנדי

קודן לדלת כניסה(DOOR ACCESS CODE)קודנים לדלת סוגים:

  • קודן תג קרבה קודן לדלת המאפשר כניסה רק למחזיקי כרטיס שהונפק על ידי החברה. קודן זה מתאים למשרדים בהם נדרש סינון הגישה או אזורים המוקצים רק לכניסת הצוות. כיום נפוץ למצוא קודן משולב עם קוד כניסה, כמערכת גיבוי חלופית במקרה של תקלה בתג הקרבה.
  • קודן אינטרקום- קודן זה מתאים לבנייני מגורים בהם הכניסה מותרת רק לדיירי הבניין שברשותם קוד הכניסה. כל אדם שאינו מחזיק בקוד זה נדרש לעבור סינון של דיירי הבניין, טרם כניסתו למבנה. כיום במערכת זו מותקנת מצלמה, לחצניים מוארים וצג ממוחשב המנחה את המשתמש.
  • קודן לשער קודן לדלת מסוג זה אנטי וונדלי, חסין מים ומואר בחושך. קודן לשער נועד להגן עליו מתנאים חיצוניים של מזג האוויר ושעות החשיכה. מתאים לאזורים שהגישה אליהם הוגבלו עוד בגדר החיצונית כגון: מפעלים ומשרדים או בתים פרטיים בעלי רגישות יתרה.
  • מנעול טביעת אצבע קודן לדלת הכניסה המופעל על ידי טביעת אצבע. קודן לדלת מסוג זה מתאים לחברות או משרדים שהגישה אליהם רגישה במיוחד ומוגבלת רק למורשי כניסה. הייחודיות של קודן לדלת זה מונעת העברת כרטיס או קוד גישה לגורם שלישי ללא אישור.
  • קודן לדלת אינטרנטי- מערכת המופעלת דרך אפליקציה יעודית באמצעות הנייד, במספר רב משתתפים.
  • קודן לדלת ביומטרי קורא פנים מערכת זו בנויה על נתונים מדויקים של תווי הפנים שלנו, היא למעשה מודדת בצורה מדוייקת את המרחקים בין אברי הפנים שלנו ומתרגמת אותם לקוד. למעשה הקוד הזה הופך להיות מערכת הזיהוי האישית שלנו ומאפשר לנו גישה או מונעת מאיתנו כניסה לנכס.
  • דגמים משולבים- כיום הגישה הטכנולוגיות לגבי יצור דגמי קודנים הולכת לכיוןן של יצור קודנים . כלומר כל קודן לדלת יכיל יותר מאחת הקטגוריות.לדוגמא קודן לדלת עם תג קרבה ולחצנים להקשת קוד. הסיבה העיקרית לטרנד זה נובעת מטעמים טכנים, משמע במקרה שאחד מן האלמנטים לא עובד, השני מהווה כגיבוי. יתרה מזאת מנעולן מקצועי יכול גם להגביל את הכניסה למקומות רגישים בהפעלת שני ו/או שלוש האלמנטים בו זמנית.
[fbcomments]

© 2016 המנעולן ההולנדי. All Rights Reserved.