מנעול כספת

מנעול כספת או בשמו הנפוץ מנעול ג'ואל, הוא למעשה ההמצאה החדשנית ביותר שיש כרגע בכל הנוגע למיגון דלת הכניסה לביתכם. למעשה הוא מתפקד כמנעול שני בדלת הכניסה ומהווה "מחסום" נוסף בפני הפורצים. שכן כעת עליהם לא רק לפרוץ את הצילנדר, אלא גם מנעול נוסף. הקו המנחה למיגון יעיל של הבית או העסק הוא להקשות על הפורצים את הדרכי גישה לבית.

מנעול כספתמנעול כספת

מנעול כספת –בנוי בצורה שונה ממנעול צילנדר רגיל, שכן מנעול כספת, כמו שמו, בנוי מלוחיות מתכת המאוגדת יחדיו (צוולטרים) הזהה במבנהו למנעול המשמש לנעילת כספות. מכאן שפריצתו קשה, מסובכת, דורשת זמן רב ורעש רב וסיבוכים שמרבית הפורצים מעדיפים לוותר עליהם מראש. פורץ שרואה דלת ובה מותקן מנעול כספת נרתעים מיד ומעדיפים לבחור נכס בו אין מנעול כספת.

לקוחות רבים חוששים מהתקנת מנעול כספת, בשל שיקולים אסתתטים. חשש זה מוטעה לחלוטין שכן ניתן להתקין את מנעול כספת בכל דלת כגון: פלדלת, עץ, מתכת וכד' מבלי לפגוע במראה האסתתטי כלל. המנעולן ההולנדי מאמין בהתקנת מוצרים איכותיים וברמת גימורים המתאימה לסגנון האירופאי.כמו כן כל לקוח אשר התקין מנעול בביתו מקבל בסוף ההתקנה 5 שנות אחריות על המנעול (לא כולל שרות).

, ,

© 2016 המנעולן ההולנדי. All Rights Reserved.